Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RYBCZEWICE-wybory samorządowe

Utworzony przez Ziomek, 26 września 2014 r. o 08:20
W Rybczewicach było dziadostwo, jest dziadostwo i będzie po wsze czasy dziadostwo.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
Oj trafiła kosa na kamień.Syn tak samo narwany jak kiedyś ojciec.Z biedniejszych cała gmina by się śmiała,ale arystokracji wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
 
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
''Pieprzonych'' analfabeto mniej internetu więcej książek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
 
Mój znajomy bez pracy ,z żoną i dzieckiem nie mają gdzie mieszkać.Starali się o to mieszkanie w domu nauczyciela.A tu młodzi P. będą tam siedzieć?Tyle chałup u dziadków ,babki w Stryjnie,willa za unijne pieniądze na piepszoną turystykę wyremontowana,na orzechach tyle kasy zarobili.Szkoda młodych jak popier***iło im rodziców(zresztą państwo P.nigdy do normalnych nie należeli) ale honor też trzeba mieć.Jak im źle u starych niech za granicę uciekają.
Jeżeli faktycznie starali  się o to mieszkanie i mają taką sytuację to zapraszam na sesje rady gminy niech przedstawią swoją sytuację a na pewno przynajmniej rozsądniejsza część rady ich poprze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W co drugim domu młodzi z dziecmi mieszkają i nie na takim metrażu jak K i jego żona i ile lat. Strasznie im źle tam musiało być że ledwo co ślub wzieli to na socjalne uciekli ale w takim razie pracę chyba też zmienisz?... Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWIATOSZ WRÓĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWIATOSZ WRÓĆ !!!
nigdy!!!!!!!!!!!! lepiej zostań urzędnikiem ds sportu za pieniądze podatników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko powiem że jeśli ktoś nie zna sytuacji finansowej jakichś ludzi to niech się nie wypowiadają na ten temat. Jaszcze lepiej niech się interesują tym czy podatnicy nie płacą za kogoś kto NIE PŁACI za takie mieszkania jak poprzedni lokatorzy. O wyborach i postępowaniach Pani Wójt porozmawiamy pod koniec Jej kadencji a nie na samym początku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha to musi być straszna sytuacja.Już nie róbcie sobie jaj z naprawde potrzebującech ludzi.Z resztą co się dziwić pewnie tak samo biedny ich broni... Mam nadzieję że kiedyś naprawdę będzie wam ta pomoc potrzebna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo były tylko 2 podania w sprawie mieszkania, a jedna z tych rodzin juz ma mieszkanie w domu nauczyciela, więc było logiczne że dostaną Ci drudzy. Z resztą znajomy, który też oglądał to mieszkanie wycofał się z powodu warunków tam panujących i wysokich kosztów remontu. Z tego co mi opowiadał to tam beton goły był + cała elektryka do wymiany. To chyba się nie ma o co bić. Jak młodzi mają kasę żeby remontować nie swoje mieszkanie, to proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja aż tak głęboko w tym temacie nie jestem ile było podań mojego nie było ale teraz sami sobie zaprzecsyliscie... Czyli kasę mają!!! Lepiej już się zamknijcie koledzy w tym temacie bo się pogrążacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja aż tak głęboko w tym temacie nie jestem ile było podań mojego nie było ale teraz sami sobie zaprzecsyliscie... Czyli kasę mają!!! Lepiej już się zamknijcie koledzy w tym temacie bo się pogrążacie
To mieszkanie nie jest darmowe.Najpierw trzeba zrobić remont a potem płacić czynsz.Na stronie gminy jest wyrażnie ogłoszenie o wynajmie,z ceną itp.Każdy mógł sobie go wynająć,tak jak stancję.Więc w czym problem?Aha,bo myślicie,że za darmo dostali,że gmina będzie sponsorować?Tak to by każdy chciał,ale jak przyszło do czynszu to zostali tylko oni i zagadka rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ogłoszenie cały czas wisi w gminie i na nim nic nie jest napisane że to lokal socjalny . A nauczyciele którzy tam mieszkają to też na socjalu są ?! :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ogłoszenie cały czas wisi w gminie i na nim nic nie jest napisane że to lokal socjalny . A nauczyciele którzy tam mieszkają to też na socjalu są ?! :blink:
Jeśli chodzi o nauczycieli to reguluje to poniższa ustawa Dz. U. z 2014 r. poz. 191 Art. 54. 1. Nauczyciel zatrudniony na terenie wiejskim oraz w mieście liczącym do 5.000 mieszkańców ma prawo do lokalu mieszkalnego na terenie gminy, w której położona jest szkoła. 2. Obowiązek realizacji uprawnień nauczyciela, o którym mowa w ust. 1, należy do dyrektora szkoły i organu prowadzącego szkołę. 3. Nauczycielowi, o którym mowa w ust. 1, posiadającemu kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela, przysługuje nauczycielski dodatek mieszkaniowy, którego wysokość uzależniona jest od stanu rodzinnego nauczyciela. Wysokość dodatku może być także zróżnicowana w zależności od miejscowości, w której nauczyciel jest zatrudniony. 4. Nauczyciel po przejściu na emeryturę, rentę lub nauczycielskie świadczenie kompensacyjne zachowuje prawo do zajmowania mieszkania. Prawo to służy także małżonkowi nauczyciela emeryta (rencisty, pobierającego nauczycielskie świadczenie kompensacyjne) oraz dzieciom pozostającym na jego utrzymaniu i prowadzącym z nim wspólne gospodarstwo domowe. 5. Nauczycielowi posiadającemu kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela, zatrudnionemu na terenie wsi lub w mieście liczącym do 5.000 mieszkańców, przysługuje odrębny dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego. Organ prowadzący szkołę może podwyższyć dodatek nauczycielowi zatrudnionemu na terenie wiejskim, na którym występuje deficyt kadr. 6. W razie zbiegu prawa do dodatku, o którym mowa w ust. 3, z prawem do dodatku przysługującym na podstawie przepisów o najmie lokali mieszkalnych i dodatkach mieszkaniowych*), nauczycielowi spełniającemu wymagane warunki przysługują obydwa dodatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to spoko nie wiedziałem o co chodzi po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka obrażasz się na facebooku a to przecież tobie wszyscy współczują.Twoi teściowie zawsze mieli innych w głębokiej d...e,szczególnie biedniejszych od siebie.A jak się ,,dorabiali,, to wszyscy wiedzą,więc ich nie broń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego zazdrościć młodym mieszkania socjalnego jak niedługo będzie mieszkanie do kupienia w byłym posterunku po Państwu Burdzanowskich i to na własność .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego zazdrościć młodym mieszkania socjalnego jak niedługo będzie mieszkanie do kupienia w byłym posterunku po Państwu Burdzanowskich i to na własność .
A to pewnie p.Wróbel kupi córce i jej narzeczonemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pewnie p.Wróbel kupi córce i jej narzeczonemu.
Dobry pomysł,niech młodzi zostają w Rybczewicach.Do pracy np. do Lublina można dojeżdżać.A jak ktoś inny kupi to niech kupuje,powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 58 z 62

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...